Ubytování

Náš penzion je v klidné části města. Za pár minut dojdete na náměstí i k lesu. Podle nálady.

Celkem se k nám vejde 15 lidí. Jsou pro vás připraveny 4 pokoje a jeden apartmán.

Rodinám s více dětmi nabízíme dvoupokojový apartmán s vlastní kuchyňkou. Pohodlně tu může bydlet 5 dospělých lidí. Koupelna tu má velkou vanu a WC je samostatné.

Dva pokoje jsou třílůžkové, dva menší dvoulůžkové. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC. V pokojích jsou menší ledničky a varné konvice.

K dispozici je vybavená společná kuchyňka, kde si můžete připravit jídlo. V hale se pohodlně najíte. Nádobí za vás umyje myčka. Se vším rádi pomůžeme.

Můžeme vám připravit večeři na zahradním grilu. Jen nám povíte, na co máte chuť. Kdo chce vařit i o dovolence, ugriluje si sám. Náčiní a nádobí vám půjčíme.

Mrňatům půjčíme postýlku i s peřinkami. Pro děti tu máme nejen pískoviště s kyblíky a lopatkami, ale také stavebnice a autíčka, pro holčičky kočárek a panenky.

Náš penzion je uvnitř zcela nekuřácký. Kuřáci se však můžou usadit na pohodlnou lavičku před domem. Mají tu svůj koutek.

Vítáni jsou u nás i ti, kdo jezdí do našeho kraje za prací. Když se předem domluvíme, připravíme vám snídani podle chuti.  Firmy můžou ubytování svým pracovníkům předem rezervovat a platit fakturou, nebo v hotovosti.

Když se předem domluvíme, můžete s sebou vzít pejska i kočičku a jejich pobyt neplatíte.