?>

Kniha návštěv

Napište nám, jak se Vám pobyt líbil

 
 
 
 
 
Kolonky označené * jsou povinné.
Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
7 entries.
Petr Jirásek Petr Jirásek wrote on 22.9.2023 at 7.01
Za účastníky Semináře lidové architektury ve Voticích, konaného ve dnech 18. - 22. září 2023 velké poděkování za příjemné ubytování, skvělého Václava a ještě skvělejší, chutnou a až opulentní stravu. Jím vlastnoručně pečené a připravované menu bylo naprosto bezkonkurenční. MOC DĚKUJEME!!! A vřele všem ubytování v Penzionu pod sv. Václavem doporučujeme.
A a E Rosenbergerovi A a E Rosenbergerovi wrote on 15.8.2023 at 15.11
Letošní dovolenou náš klub turistů CHotěšov si užil, (když říkám, že užil, tak opravdu užil!!) v Penzionu pod svatým Václavem u pana V. Ševčíka.Byli jsme nadmíru spokojeni, jako doma! To bylo i heslo p. Ševčíka, stále dobře naladěného a velice ochotného. Opravdu nám dělal pomyšlení a stále jsme se s ním jen smáli. Jídlo skvělé, jak snídaně, tak večeře. Pět hvězdiček!!! Takto pana Ševčíka zdravíme a ještě moc děkujeme! Za CHotěšovský E a A Roziňáci.
Jana a Standa Zelinkovi Jana a Standa Zelinkovi wrote on 31.7.2023 at 11.41
Děkujeme za krásný týden dovolené, za vřelé přijetí, úžasné snídaně i dokonalé večeře. Ubytování bylo pohodlné a klidné. Krásná romantická zahrada. Penzion doporučujeme. Rádi se vrátíme.
Jiří a Andrea Chomátovi Jiří a Andrea Chomátovi wrote on 29.7.2023 at 15.59
Byli jsme zde velice spokojeni po všech směrech. Pan majitel je moc hodný vstřícný a obětavý člověk a k tomu všemu je skvělý kuchař. Všem můžeme jenom doporučit. Určitě nebudete zklamáni.
Marie Tynková Marie Tynková wrote on 26.5.2023 at 10.16
Děti se mi rozhodli, že chtějí jít slavný pochod Praha-Prčice, který ale začíná pro ně z Votic. A jelikož jsme ze severu, tak jsme hledali na internetu ubytování. Musím říct, že tak krásné místo jsem dlouho nezažila. Penzion je od všeho velmi blízko, ale zároveň je krásně schovaný od přímého ruchu silnice. Nádherné a prostorné pokoje, možnost využít společnou kuchyni, obývací koutek, gril a přenádhernou zahradu. Všude velmi čisto a útulno. Perfektní matrace, na kterých usnete hned. 🙂 Velmi příjemný a ochotný majitel. Co mě trochu mrzí, že jsme nevyužili možnost snídaně(která vypadala i voněla velmi dobře) , jelikož pochod začínal velmi brzy. Příště určitě využijem. 🙂
Michael a Věra Lichtensteinovi Michael a Věra Lichtensteinovi wrote on 8.7.2021 at 15.15
Moc děkujeme za milé přijetí, solidní ubytování a skvělou snídani. Těšíme se opět na shledání s Vámi a všem cestovatelům doporučujeme Penzion pod svatým Václavem.
ZBYŠEK KUPSKÝ ZBYŠEK KUPSKÝ wrote on 26.5.2021 at 6.45
SQĚLÉ UBYTOVÁNÍ, SQĚLÉ CENY, SQĚLÝ PŘÍSTUP, SQĚLÍ LIDÉ 🙂